Collection: Market-Kitchen and Food Supplies
-
Jar of Jawbreakers
Regular price $3.00 USDRegular priceUnit price / per -
Sliced bread-price per loaf
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price / per -
Banana Split
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price / per -
Reuter Porcelain Limoges China Set
Regular price $108.00 USDRegular priceUnit price / per -
Potatoes-3 per pkg
Regular price $1.00 USDRegular priceUnit price / per -
Grapefruit-Price per piece of fruit
Regular price $2.00 USDRegular priceUnit price / per -
Pair of corn on the cob
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / per -
Bananas-Prices are per individual banana
Regular price $1.00 USDRegular priceUnit price / per -
Sold out
Eggs-half a dozen (6)
Regular price $3.00 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Assorted Table Placemats-set of 4
Regular price From $5.00 USDRegular priceUnit price / per -
Ice sculpture Dish
Regular price $26.00 USDRegular priceUnit price / per -
Plate of Petit Fours
Regular price $13.00 USDRegular priceUnit price / per -
Getting ready to make apple pie
Regular price $17.00 USDRegular priceUnit price / per -
Dole juice in carton
Regular price $3.00 USDRegular priceUnit price / per -
Little Smidgens Mail Pocket
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / per